ژانس مسافرتي و جهانگردي يگانه گشت خراسان رضوي به مديريت مجيد يگانه فعاليت خود را در بهار 1389 با هدف رونق بخشيدن به صنعت گردشگري در شهر مقدس مشهد آغاز نمود.

يگانه گشت با داشتن کادري مجرب و همراهي مديران و متخصصين در راستاي ارتقاء سطح کيفي و با پشتوانه مجوز سازمان ميراث فرهنگي،صنايع دستي و گردشگري تلاش مي نمايد ؛ تا حداکثر کيفيت خدمات را به مشتريان خود داشته باشد.

اين آژانس با صدور بليط چارتر داخلي از قبيل کيش ، رشت ، ساري ، تهران ، کرمانشاه ، اهواز ، شيراز ، تبريز و ... به صورت روزانه ، با استقبال مسافرين روبرو گرديده است و به دنبال افزايش سهم بازار مي باشد.

آژانس يگانه گشت خراسان رضوي با دارا بودن کامل ترين سيستم جستجوي بليط هاي سيستمي و چارتري امکان رزرو و خريد بليط را در کمترين زمان ممکن فراهم نموده است ؛ و همچنين شرکت در زمينه تورهاي داخلي و خارجي به صورت گروهي و انفرادي فعاليت هاي خود را توسعه داده است با برقراري تورهاي انفرادي در مسيرهاي ترکيه ، تايلند ، دبي و ... اقدام به جذب و ترانسفر توريست در بازارهاي جهاني نموده است و در راستاي ارتقاء سطح کيفي خدمات گردشگري ، شرکت يگانه گشت خراسان رضوي با هدف توزيع سريع خدمات جهانگردي و ايرانگردي همراه با بالاترين کيفيت و با ارائه سرويس رزرواسيون آنلاين به آژانس هاي مسافرتي و مشتريان و ارائه پشتيباني 24 ساعته اقدام به ايجاد بازارهاي جديد الکترونيک نمود و در جهت رضايت مندي مسافران و آژانس هاي همکار امکان رزرو ساده هتل و تور را دستور کار خود قرار داده است.

همواره ما به دنبال ارج نهادن به ارزش زمان مشتريان بوده و هستيم و در همين راستا پشتيباني 24 ساعته در طول شبانه روز را نيز به ساير خدمات خود اضافه کرده ايم.

اميد است که از تجربه و تحقيقات و فعاليتمان براي يافتن بهترين نتيجه بهره مند گرديم.

خدمات آژانس مسافرتي و جهانگردي يگانه گشت خراسان رضوي به شرح ذيل مي باشد :

1- اجراي مستقيم تورهاي گردشگري داخل و خارج کشور

2- صدور بليط در کليه خطوط هوايي ، داخل و خارج کشور به صورت سيستمي و چارتري

3- رزرو هتل در سراسر دنيا

4- اخذ ويزاي توريستي براي اکثر کشورها

5- صدور بيمه نامه مسافرتي

6- رزرو تشريفات فرودگاهي (CIP)